اخبار, دیدارها

دیدار آیت‌الله فلاحتی با آیت‌الله محفوظی دامت‌برکاته

حضرت آیت‌الله شیخ رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت در دیدار با حضرت آیت‌الله محفوظی دامت‌برکاته ضمن گزارش چند ماهه از فعالیت خود در استان گیلان به‌عنوان نماینده ولی فقیه، به مشکلات و معضلات استان گیلان اشاره نمودند.

و ضمن اینکه مردم گیلان در عین مشکلات فراوان بسیار نجیب و مهربان و با درک موقعیت و مشکلات دوست دارند که مسئولین در کنار آنها باشند و مشکلات را لمس کنند.
حضرت آیت ‌الله محفوظی هم ضمن قدردانی و تشکر از زحمات ایشان تاکید کردند هر وقت با مردم بوده‌ایم و مثل مردم عادی زندگی کرده‌ایم مورد اقبال قرار گرفته‌ایم.
ایشان تاکید کردند که مردم گیلان علمای بسیاری داشته‌اند که در طول تاریخ تشیع مثل خورشید درخشان بوده‌اند علمایی همچون حضرت آیت‌الله بحرالعلوم که وقتی سر جلسه درس حاضر نمی‌شد مرحوم نائینی درس را شروع نمی‌کردند و یا مرحوم آیت‌الله بهجت که از نوابغ مراجع و عرفا بوده است.

مردم گیلان را با دیده حقیر و کوچک نشمارید و با همه گروه‌ها و احزاب در سایه جمهوری اسلامی و نظام فعالیت می‌کنند ارتباط داشته باشید و با مردم به‌خصوص فقراء گرم باشید تا بتوانید به‌عنوان نماینده آقا در گیلان خدمات شایسته‌ای به نظام و مردم گیلان انجام دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.